Szamba Betonowe Stalowa Wola

Szamba betonowe Kielce

Szamba Betonowe:

Szamba betonowe - oferta dla klientów z miasta Stalowa Wola

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Janusz Łakomy to dynamicznie rozwijająca się firma z trzydziestoletnią tradycją w produkcji betonu oraz żelazobetonu. Wykonujemy specjalnie dla naszych odbiorców solidne i ultraszczelne zbiorniki takie jak szamba betonowe, czy też przydomowe oczyszczalnie ścieków. Działamy w miastach takich jak Stalowa Wola, a także w dowolnych miejscowościach na terenie województwa podkarpackiego, oraz na obszarze całej południowej Polski - stale poszerzamy zakres terytorialny naszej działalności.

Przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów - jeszcze dzisiaj zamów szamba betonowe w mieście Stalowa Wola! Transport i montaż wykonamy gratis, tak abyś był maksymalnie zadowolony z poziomu naszych profesjonalnych usług oraz z przyjaznej polityki obsługi klientów! Zapraszamy do kontaktu.

Dostępne pojemności

8 000 litrów:

Podstawa: 331cm x 221cm
Wysokość: 135 cm
Grubość ścianek:

dno:10 cm
ścianki boczne:9 cm
pokrywa:12 cm

Ciężar całkowity: 6540 kg
Ciężar największego elementu: 4500 kg
Druk dla przedstawiciela
Projekt budowlany

10 000 Litrów:

Podstawa: 331cm x 221cm
Wysokość: 170 cm
Grubość ścianek:

dno:10 cm
ścianki boczne:9 cm
pokrywa:12 cm

Ciężar całkowity: 7280 kg
Ciężar największego elementu: 5230 kg
Druk dla przedstawiciela
Projekt budowlany

12 700 Litrów:

Podstawa: 331cm x 221cm
Wysokość: 210 cm
Grubość ścianek:

dno:10 cm
ścianki boczne:9 cm
pokrywa:12 cm

Ciężar całkowity: 8140 kg
Ciężar największego elementu: 6100 kg
Druk dla przedstawiciela
Projekt budowlany

Zbiornik na gnojowicę, zbiornik na szambo
  • Betonowy zbiornik na gnojowicę
  • 299
  • 316
  • element wierzchni z nakrywą
  • montaż , płyta + elem. pośredni i wierzchni
  • wysylka1
  • zbiorniki -załadunek
  • nakrywa

 

Nasza firma działa już od 1985 roku. W swojej ofercie posiadamy urządzenia z dziedziny prefabrykacji drobnowymiarowych, przestrzennych elementów żelbetonowych o różnych pojemnościach i zastosowaniach jakimi są między innymi  zbiorniki na gnojowice, komory wodomierzowe i szamba.

Zbiorniki na gnojowice Naszej firmy idealnie nadadzą się dla osób, które oczekują solidnego i wytrzymałego zbiornika, które przystosowane są do magazynowania odchodów płynnych i posiadają odporność na działanie czynników biologicznych.

Posiadamy także komory wodomierzowe, które są posiadają elementy żelbetowe o przekroju prostokątnym. Ich głównym przeznaczeniem są instalacje armatury, np. zasuwy, wodomierz.

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo  zbiorniki na gnojowice i komory wodomierzowe wykonane z najlepszych materiałów w atrakcyjnej cenie.