Komora wodomierzowa KW 110

 

DANE TECHNICZNE:

Objętość: 12,5m³
Ciężar całkowity: 8140 kg
Ciężar największego elementu: 6100 kg

MATERIAŁY:

Beton C35/45
Siatka zrobiojeniowa ø 6mm, 15 x 15 cm
Izolacja Dysperbit

komora_wodomierzowa_kw110

 

Informacje:

Komory wodomierzowe KW 40 i KW 110 to prefabrykowane zbiorniki żelbetonowe, z betonu C 35/45, zbrojone siatką stalową , przystosowane do zabudowy w ich wnętrzu wodomierzy wraz z konieczną armaturą.
W przypadku konieczności posadowienia komory w ciągu komunikacyjnym , konstrukcja ścian i płyty wierzchniej może być wzmocniona tak, aby przeniosła zadane obciążenia statyczne i dynamiczne.
Komory wyposaża się we właz żeliwny kwadratowy 600x600 lub okrągły typu lekkiego albo ciężkiego w zależności od przewidywanych obciążeń.
Komunikację do wnętrza zapewniają klamry lub drabina aluminiowa.
Istnieje możliwość docieplenia konstrukcji komory.
Dostarczamy i montujemy nasze wyroby do przygotowanego wykopu.
Wydajemy deklaracje zgodności.

Firma Łakomy zaprasza do skorzystania z oferty, w której posiada szambo betonowe. Szamba tej firmy charakteryzują się niską ceną (wydatek wynosi od 2500 do 4000 zł), solidnością, wytrzymałością oraz dużą masą (co pozwala lepiej osadzić szambo w gruncie). Dodatkowo na życzenie doposaża się zbiornik rurą ssawną, która umożliwia umiejscowić punkt podłączenia węża w pewnej odległości od zbiornika.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy ŁAKOMY i zachęcamy do współpracy z firmą. Niska cena i jakość wykonania zapewni 100% zadowolenia.